logi sisse / registreeri
: 0.00€
Ostukorvis ei ole tooteid.
Sulge

Tellimine

Kui leiate sobiva toote, siis vajutada nupule “Lisa korvi”. Toode läheb ostukorvi, mille link on lehe paremal ülemises servas. Vajutades “Ostukorvile” saate minna ostu sooritama.

Osta saab kasutajaga sisse logides ja külalisena. Sisse logimise eelis ostjale sooritatud ostude ajalugu ja ei pea iga kord oma andmeid uuesti sisestama.

Klikklides “Mine kassasse” saate sisestada koha, kust te soovite paki kätte saada. Kui soovite pakki saata kellelegi teisele, näiteks kingitusena, siis sisestage palun pakisaaja andmed ja tema asukoht.

Ostu kinnitamiseks saate teha ettemaksu, mille jaoks on olemas pangalink. Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Makse kinnitus saadetakse teie e-maili aadressile.

Laste Maailma kliendikaardi soodustus ei rakendu e-poe tellimustes. Kliendikaarti saab kasutada ainult kauplustes kohapeal!

Tooted postitame teile peale arve tasumist reeglina 3 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul, kui toote juures pole vastavat märget pikema tarneaja kohta.